Nanotechnologií proti zamlžování brýlí

Anti – fog extreme

Zamlžování čoček je dnes problém, který obtěžuje snad všechny uživatele brýlí. Žádný přechod z chladného do teplého prostředí nebo pití horkých nápojů se neobejde bez vět typu: “Nic nevidíš, co?”, nebo “Mlha přede mnou, mlha za mnou…”.

Vítěztví nad zamlžením

Po pětiletém intenzivním výzkumu se firmě FEBA konečně podařilo tento problém vyřešit. Vyvinuli Anti-fog extreme spray, který používá nanotechnologii, kdy nanočástice pokryjí povrch čoček neviditelným filmem a chrání tak čočky brýlí, objektivy kamer a fotoaparátů, potápěčské i sluneční brýle před zamlžením.

I když dnes na trhu najdeme spoustu protizamlžovacích přípravků, jen málo z nich je skutečně účinných, popř. funguje jen na určitých typech čoček. Přípravek anti-fog byl testován jak za laboratorních, tak za reálných podmínek. Funguje na naprostou většinu čoček (pouze s výjimkou speciální super-hydrofóbní úpravy) a to i za extrémních podmínek – např. skvěle poslouží sportovcům při sjezdovém lyžování či hokeji.

Jak dlouho přípravek vydrží?

Jedna lahvička Vám při běžném užívání vydrží po celou jednu sezónu (od podzimu do jara). Jedno balení stačí na 120 aplikací, tzn. že při čištění brýlových skel 1x za den, vydrží min. 120 dní. Přípravek je ale natolik účinný, že jedna aplikace vydrží i několik dní.

Na jedno čištění brýlí stačí jen velmi malé množství přípravku – konkrétně jen jedna dávka z rozprašovače, kterou je nutno rozetřít na obě strany každé ze dvou čoček.

Kde můžete spray zakoupit?

Samozřejmě u nás! Přijďte se s námi poradit o péči o Vaše brýle.