Sync III – čočky pro uvolnění očního napětí

Lidé tráví v průměru 8 až 10 hodin denně sledováním digitálních obrazovek chytrých telefonů, počítačů, tabletů, televize a dalších zařízení, nebo pracují na blízkou pohledovou vzdálenost. Ještě horší je střídání pohledu mezi různými zařízeními, neboť oči nemají vůbec šanci si odpočinout. To má za následek námahu očí, která se projevuje příznaky, jako jsou podrážděné oči, rozmazané vidění a bolesti hlavy, a to dokonce už po dvou hodinách.

Brýlové čočky Sync III jsou speciálně navržené pro uvolnění tohoto očního napětí. Podle poslední studie se v 84% případů závažnost příznaků námahy očí sníží při nošení těchto čoček. 94,7% nositelů brýlí vyjádřilo s Hoya čočkami  s podporou akomodace spokojenost.

Jsou vhodné pro zákazníky mezi 13 a 45 lety, kteří stráví dvě a více hodin denně sledováním digitálních obrazovek. Hodí se také pro lidi, kteří pracují na blízkou vzdálenost.

Čočky Sync III mají dioptrie na dálku pro každodenní použití a “boost zónu”, na spodní straně čočky, optimalizovanou pro způsob, jakým dnes pacienti čočky používají. Boost zóna lehce zvyšuje dioptrie, což pomáhá uvolnit oční svaly a snadněji zaostřovat, a tím zvyšuje vizuální komfort během činností na krátkou vzdálenost.